Кафедри

Кафедра початкових класів

 

Учителі початкових класів:

Вишепольська Ірина Юріївна - вища категорія, «Старший учитель», «Відмінник освіти України».

Кацан Оксана Анатоліївна - вища категорія, вчитель-методист

Шпиченко Олена Іванівна - І категорія.

Шелег Світлана Володимирівна - вища категорія, учитель-методист

Костюченко Наталія Аркадіївна - вища категорія, "Старший учитель"

Слободська Оксана Василівна - І категорія

Кирилюк Наталія Макарівна - вища категорія, учитель-методист, «Старший учитель», «Відмінник освіти України».

Гонтар  Лідія Григорівна - спеціаліст з середньою спеціальною освітою.

Янко Олександра Миколаївна - вища категорія

Зозуля Ніна Валеріївна - вища категорія

Науменко Наталія Вікторівна - вища категорія

Жебіт Маргарита Миколаївна - вища категорія, «Старший учитель»

Циганова Вікторія Володимирівна - вища категорія, учитель-методист

Каїмова Інна Анатоліївна - ІІ категорія

Малиш Вікторія Василівна - І категорія

Школьна Марія Сергіївна

Лісовол Людмила Олексіївна

Вихователі групи продовженого дня:

Калашникова Олена Олександрівна - вища категорія.

Череменко Тамара Михайлівна - спеціаліст  з середньою спеціальною освітою

Вознюк Валентина Федорівна - вища категорія, «Відмінник освіти України», "Старший учитель"

Лабінська Віра Ігорівна - вища категорія

 

Василенко Наталія Василівна - вища категорія, вчитель-методист, "Відмінник освіти"

Бохенко Ольга Павлівна - ІІ категорія

Кушніренко Валентина Василівна - вища категорія, "Старший учитель"

Шевчук Олена Василівна - вища категорія, "Старший учитель"

Костик Інна Анатоліївна - вища категорія

Лазарєва Ірина Олександрівна - І категорія

Червона Лілія Іванівна - вища категорія, вчитель-методист

Басан Ірина Олександрівна - вища категорія, вчитель-методист

Степаненко Оксана Сергіївна - ІІ категорія

Бондаренко Микола Павлович - вища категорія.

Сіткар Віра Сергіївна - вища категорія, "Старший учитель".

Фіалковська Людмила Андріївна- ІІ категорія

Сапронов Микола Миколайович - ІІ категорія

Примачко Юлія Павлівна - І категорія

 

Методичне об'єднання вчителів історії та правознавства

Крижановська Любов Костянтинівна – вища категорія, вчитель-методист, «Відмінник освіти».

Бондаренко Світлана Юріївна – вища категорія, «Старший учитель».

Доманська Олена Валеріївна –  І категорія.

Капітан Володимир Борисович – І категорія.

Бубенкова Варвара Сергіївна -спеціаліст з вищою освітою

Бондік Олена Леонідівна - вища категорія, "Старший учитель"

Максимова Валерія Дмитрівна - спеціаліст з вищою освітою

Величко Ірина Леонідівна - вища категорія, вчитель-методист

Вержиківська Ольга Богданівна -  вища категорія, "Старший учитель"

Вільчинська Єлизавета Олегівна -  І категорія

Закревська Марина Анатоліївна - вища категорія. "Старший учитель"

Ляшенко Ольга Андріївна - вища категорія

Іванченко Христина Миколаївна - спеціаліст з вищою освітою

Омельчук-Мудрак Ольга Михайлівна - І категорія

Доля Ганна Петрівна - спеціаліст з вищою освітою

Шаповал Ліна Миколаївна - І категорія

Бруєва Аліна Павлівна - І категорія

Єременко Анжела Вікторівна - ІІ категорія

Покотило Любов Василівна - І категорія

Кафедра точних наук

Рибка Валентина Григорівна - вища категорія, "Старший учитель";

Каптан Юлія Петрівна - вища категорія;

Гідулянова Валентина Миколаївна - вища категорія;

Одарченко Олена Іванівна - вища категорія, "Старший учитель"

Малюженко Олена Вікторівна - І категорія

Коржук Оксана Леонідівна - вища категорія

Сусоколова Тетяна Анатоліївна - спеціаліст з вищою освітою

Філоненко Валентина Анатоліївна - вища категорія, "Старший вчитель"

Кошара Наталія Михайлівна - спеціаліст з вищою освітою

Кафедра природничих наук

Чорна Олена Григорівна - вища категорія, "Старший учитель"

Пожар Галина Іванівна - вища категорія, "Старший учитель"

Куцан Світлана Олексіївна - І категорія

Романюк Людмила Петрівна - І категорія.